The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2, 2012 yapımı.

Serinin bu filminden neler öğrendim?

-Vampir olarak uyanılan ilk gün kopkoyu olan göz makyajı ilerleyen zamanlarda hafifliyor. Vampir olunca default rimelli bir kadına dönüşülüyor. Vampir olmak, kalıcı makyaj yaptırmak gibi bir şey.

-Kristen Stewart’ın seri boyunca kurduğu en uzun cümleye çok güldüm. “Kızıma bula bula Loch Ness Gölü Canavarı’nın adını mı buldun?” dedi ya, evet evet, kurdu bütün bu cümleyi, bir kez bile ıkınmadan.

-Bella ve Edward’ın evi hiç de çevre dostu değil. O ne kadar çok aplik, abajurdu öyle! N’aptınız, aydınlatma firmasıyla sponsorluk anlaşması filan mı imzaladınız?

-Bella ve Edward artık sevişebilir, yüzüklerini de gözümüze beş yüz soktuklarına göre artık biliyoruz ki evliler, içimiz rahat edebilir. Muhafazakar vampir mi olur! Eriiiiic, neredesin, çabuk gel, sıkıldım bu şapşallardan!

-Brian Moser vardı dizide, inanılmaz! Dexter’ın kardeşi olarak öyle bi benimsemişim ki onu, o aptal bol pudralı makyaj içinde çok ama çok garipsedim.

-Pis ispiyoncu Irina, seni Lost’ta da sevmezdim zaten, kafanı kopardılar, iyi oldu. Pis ispiyoncu. Bacakların da bi enteresan zaten.

Kebi rolündeki hatun, enteresan bir tip, başka yerlerde de denk gelmiştim. Vampir olmamış sanki pek.

-Savaş sahnesini sevdim. evet. Jane rolündeki Dakota Fanning‘i acayip karizmatik buluyorum, konuşmuyor bile, korkunç Prada ayakkabılara rağmen sevebilirim seni Dakota.

-Salonda 3 tane yaşını başını almış amca vardı. En az 60. Hadi ben kendime eziyet ediyorum amcalar, size n’oluyor? Hangi akla hizmet izliyorsunuz bu filmi?

Aaa… Rüyaymış. 🙂

4/10. Bu da sırf Kristen ve Robbert artık daha az ıkınarak rol yapmayı becerebildiler diye.

Kategoriler: Diğer

4 yorum

NEŞELİ VE İNCİLİ GÜNLER · 28 Kasım 2012 12:15 tarihinde

Merhaba,bu benim ilk izlediğim Alaca Karanlık Kuşağı filmi oldu,yanımda oturan arkadaşım tüm kitapları okuyan ve filmleri izleyen bir şahsiyetti,sağolsun bana ufak ufak bilgiler verdi izlerken.İlk başlarda tempo düşüktü ama sonrasını beğendim.Savaştıkları bölüm iyiydi.Bloguma beklerim ben de sizi :))

Bir Kadın · 28 Kasım 2012 12:59 tarihinde

Alacakaranlık Kuşağı benim çocukluğumun ürpertici dizisiydi. Yeri gelmişken zikredelim. Bu ucubeyle karşılaştırıldığında çok başarılı seriydi.

İlk filmi ve devamını izlemeden de keyifli oluyor mu yani bu filmi izlemek? Enteresan. Anlamaz ve sıkılırdım gibi geliyor bana.

Anonymous · 6 Aralık 2012 08:45 tarihinde

izninizle şunu paylaşmak istiyorum: http://theoatmeal.com/story/twilight

konuyla ilgili saptamalar çok müthiş 🙂

Bir Kadın · 6 Aralık 2012 10:57 tarihinde

Çizimlerine daha çok güldüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir