Sinister, 2012 yapımı.

Filmin afişi, filmin sonunu ancak bu kadar afişe edebilir! Ayrıca Insidious‘u görünce koşarak uzaklaşmalıydım oradan biliyorum, ama hasta olduğum için hafif film izlemek istiyordum, en kötü ne olabilir ki diye düşündüm. Düşünmez olaydım!

Filmin öcüsü var. Mr. Boogie, nam-ı diğer Booghul, neymiş kötücül Pagan tanrılarından biriymiş. Çocuk ruhu yiyormuş. Ama çocukların ruhunu yiyebilmek için nedense önce onlara ailelerini katlettiriyormuş. Bu bir spoiler aslında ama afişte de açıkça görüleceği üzere kanlı elleri duvarda gezen ve Mr. Boogie’yi çizen bir kız çocuğu gözümüze sokuluyor zaten. Bir de Ethan Hawk var! Insidious’ta Patrick Wilson ve Rose Byrne’ne ne kadar şaşırdıysam burada da Ethan Hawk’ın ne işi var dedim. Çerezlik film mi olsun istiyorlar kariyerlerinde nedir?

A Tale of Two Sisters‘tan öyle korkmuşum ki, yıllar geçti, hala herhangi bir gerilim filmini ciddiyetle izleyemiyorum, zaten korkmuyorum da. Bu da komik olanlardandı. Vaktinize yazık. 1/10.

16.12.2012 güncellemesi: Beyazperde bu filmin başka bir posterini 2012’nin en kötü 15 posteri içinde göstermiş. İçimin yağları eridi! 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir