relatos salvajes asabiyim benRelatos Salvajes: Öfke konusunda sorunları olan insanların hikayelerinden oluşan bu filmi kahkahalar atarak izledim. (Sinemada izlemek de çok zevkli olabilirmiş, gösterime gireli bir  hafta oldu.) Arabalı manyaklar, dinamitçi abi ve çatlak gelin favorilerim. Müzik kullanımını ise çok eğlenceli buldum. Vahşi Hikayeler olarak çevirebilecekken “Asabiyim Ben” ismini layık gören zihniyeti ise kınamadan duramam!

 

kraftidioten-posterKraftidioten: Öyle çok kar vardı ki, Stellan Skarsgard’ı çok sevmeme rağmen yarısında uyudum. Pişman değilim, sevmiyorum karı.

 

 

 

the theory of everthing posterThe Theory of Everything: Eddie Redmayne harikaydı, gerisinde iş yok. O adamın hayatını bu perspektifle anlatmak dünyaya plazadan bakmak gibi bir şey!

 

 

the little death posterThe Little Death: Avustralya yapımı, komik film. Tabular, fetişler havalarda uçuşuyor. Harika film değil ama komik. Keşke gösterime girse ama sanmam, çok ayıp çoook!

 

 

House_of_Cards season_3House of Cards: 3. sezon. Yine 13 bölümü aynı anda verdi Netflix. Sinema niyetine izleyebilirsiniz. Çok laf edilmiş bu sezona, diğerleri gibi değil vs diye ama ben sevdim. Claire’e daha çok ısındım. Kevin Spacey ise inanılmaz! Bir an yaşlı, çökmüş ve ne yapacağını bilemeyen bir adam; hemen ardından çok zehirli bir yılan, kaymak gibi geçişler.

 

Evet, sinema yazmamaya karar vermiştim ama vazgeçtim. Bir filmi detaylı değerlendirebilecek vizyona, bilgiye ve sabıra sahip değilim ama böyle kısa kısa yapmak eğlenceli. Bu yazıları her ay yazmaya çalışacağım; ay sonuna bırakmak yerine izledikçe başlığı güncelleyeceğim.

Kategoriler: Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir