Sonda söyleyeceğini başta söyleyen insan:Uzun süredir ayakkabı ve ilgimi çeken diğer konular hakkında yazmıyorum, ancak mütemadiyen okuyup kitap yorumladığımda yorulduğumu hissediyordum ve blogumun bu halini daha çok sevdiğime kanaat getirdim. Artık kitap yorumları arasına karışmış tüketim nesnelerine daha sık rastlayacaksınız. İlginizi çekmiyorsa üst sekmeden “Kitap”a tıklarsanız hepsinden kurtulabilirsiniz! 🙂 

Tam 3 yıl önce yazdığım şu yazı ve görselleri ara sıra ziyaret ettiğimi saklayacak değilim. Fakat baştan çıkmamak için hanımefendinin sitesine bir daha girmemiştim! Kendime verdiğim “uzunca bir süre yeni ayakkabı almayacağım” sözümü istikrarlı bir şekilde tutmam, internette fotoğraflara bakıp da iç geçirmeme engel değil, değil mi? Olmasın lütfen, çünkü yine kendimi tutamayıp sitesini hatmettim!

İçime tipik bir anneanne kaçmış olabilir fakat şu aşağıda sıralayacağım ayakkabıların hepsine bayıldım. Bugüne kadar Türkiye’de bu işi layığıyla yapan ve güzel ayakkabılar tasarlayan sadece üç isme denk gelmiş olmam ne kadar yazık değil mi?.. Pek çok ayakkabısını edindiğim ve severek giydiğim Minush, uzun zamandır yeni ayakkabı yapmıyor ne yazık ki. Yine birçok modelini çok beğendiğim ama sadece bir tane edindiğim Artizen ise fazla risk almamasına rağmen çok şık ayakkabılar üretiyor, keşke biraz daha yaratıcı olsalar demeden edemiyorum yine de. Henüz hiçbir ayakkabısını denemediğim ama uzaktan hayranlıkla seyrettiğim ve birkaç modeline vurulduğum Keyman Design ise gerçekten çok güzel, incelikli ayakkabılar yapıyor. Üç markanın ayakkabılarına da online satış siteleri sayesinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Fakat şimdi söz Chie Mihara’nın muhteşem ayakkabılarında!

ferian navy_2

nadila navy_2

2 91EVASION RITTA-DIAS-MULTI-ANTE-NEGRO HARZA-LOOS-NAVY LENTIL-ANTE-ALGA DUBI-ANTE-ALGA YUPA-C-JEAN-TESTA-TAICHI-NEGRO GREY-JEAN-NAVY-JEAN-NAVY-TAICHI-NEGRO ariane star_2 curi lima_3 expo star_3 emoji_2 dal saco_1 janvier navy_2 laio stone_2 shoyu picnic black_5 RITTA-LOOS-GRAPE-ANTE-ROJO vetchu hawaii_3 trejoli_1 simone picnic green_5

Bazı fotoğraflardaki karoların güzelliğine ne demeli peki?! Sosyal medyadan da takip etmek isterseniz, markanın Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarına buyrun.

 

Kategoriler: Diğer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir